українськарусский
Кредит під заставу Антикваріату Ювелірні вироби Нерухомість Техніка Кредит під заставу годинників Автоломбард
Ми відкриті до співпраці

Як вибрати автоломбард

avtolombardВсе більше людей починають користуватись послугами автоломбардів, адже стаються ситуації, коли гроші потрібні терміново. Ломбарди завжди відрізнялись швидкістю видачі кредитів. Однак, якщо ломбарди відомі людям, вже декілька століть, автоломбарди почали свій розвиток в Україні декілька років тому. Та їх кількість зростає, особливо у великих містах. Постає питання, як обрати автоломбард та не прогоріти. Ломбард «Аверс» дасть декілька порад та розкаже на що, в першу чергу треба звернути увагу.

Надто низька відсоткова ставка

Автоломбарди можуть заманювати Вас надто низькими відсотковими ставками. Однак, сумнівно, що реальна ставка по кредиту, під заставу машини, буде менша ніж 6% в місяць. Будемо реалістами, ломбард не може працювати собі у збиток. Навіть, якщо ставка буде 5%, читаючи договір, ви помітите додаткові платежі, такі як комісія за видачу грошей, податки або надто жорсткі штрафні санкції за протермінування. Таким чином, нечесні установи приховують платежі, щоб, на перший погляд, їх умови здавались привабливішими.

Крім того, ломбард, не має права нав’язувати Вам страховку. Ви вправі відмовитись від неї і кредитодавець не має відмовляти Вам у видачі кредиту.

Надійніше, обрати ломбард з адекватною відсотковою ставкою, але Ви будете впевнені, що Вам не нав’яжуть незрозумілих умов та відсотків. Середня ставка– 7-8 відсотків. Однак, якщо сума кредиту велика, ставку можуть значно зменшити.

Офіс та стоянка

Кожен автоломбард повинен мати офіс та стоянку, де буде розміщувати закладені машини. Навіть, якщо в автоломбарду є офіс, це може бути звичайна будка, що не може вселяти довіру. Крім того, при закладі автомобілю, Вам зобов’язані сказати, де знаходиться стоянка, на якій буде знаходитись Ваша машина. Якщо ломбард приховує розташування стоянки, нібито, щоб Ви не могли її забрати без їх відома – ймовірніше за все, ви маєте справу з шахраями.

Деякі ломбарди беруть додаткову плату за стоянку. Нічого дивного в цьому немає, це відноситься до додаткових витрат заставодавця. В середньому це 10-15 грн на день. Якщо ви плануєте брати кредит на декілька місяців – виходить значна сума грошей. Однак, якщо Ви вирішите закласти автомобіль у автоломбарді «Аверс», Вам не доведеться оплачувати стоянку. Цю витрату ми беремо на себе.

Договір застави авто та умови

Перш за все, слід звернути уваги на можливість та умови пролонгації (оплати відсотків та продовження дії договору). Часто, низьку відсоткову ставку, компенсують комісією за продовження, яка прописана дрібним шрифтом у договорі.

Обов’язково уточніть можливість дострокового погашення кредиту. Часто буває, що при достроковому погашенні кредиту, клієнта зобов’язують оплачувати відсотки за весь термін користування кредитом. Нечесні компанії, при терміновому викупі закладеної машини, затримують оплату, спираючись на неробочі каси або проблеми з банком, щоб Ви оплатили більшу суму відсотків.

Крім того, слід уточнити час роботи каси ломбарду, щоб не виникало незручних ситуацій, описаних вище. Даний пункт, має бути прописаний у договорі. В разі відмови, автоломбарду, приймати оплату за кредит, Ви зможете, спираючись на умови договору, змусити прийняти оплату та повернути Ваше авто.

Обслуговування та швидкість оформлення

Коли вперше телефонуєте автоломбарду, Ви спілкуєтесь з менеджером. По цій розмові формується перше враження про установу. Працівник має бути ввічливим та чітко відповідати на поставлені запитання. Якщо Ви відчуваєте, що представник ломбарду не дає конкретні відповіді або хоче скоріше закінчити розмову з Вами – це причина задуматись.

Коли Ви обрали установу та вирішили закласти автомобіль, постає питання швидкості закладу. Звичайна застава автомобіля, не має займати більше 2-х годин. Нечесні автоломбарди, розуміючи, що Вам терміново потрібні гроші, тягнуть оформлення кредиту до вечора, спираючись на різні фактори. Нема нотаріуса, затримки в банку, відсутній працівник – це все способи затримати час, щоб клієнти не змогли звернутись до інших та взяли кредит на умовах шахраїв. Коли настає вечір та клієнту дають підписувати договір, може виявитись, що крім обіцяної, «низької» відсоткової ставки, ще нав’язують додаткові комісії та платежі. За рахунок цього, реальна відсоткова ставка, може вирости на 2-5 відсотки. Та часу вже обмаль, гроші потрібні терміново і клієнт підписує договір.

Протермінування

Якщо, ви не встигаєте оплатити відсотки або кредит вчасно, крім відсотків, Вам буде нараховуватись піня. Її розмір має бути вказаний у договорі. Однак, є автоломбарди, які заробляють за рахунок продажу автомобілів. Вони можуть продати Вашу машину, вже в перший тиждень протермінування. Деколи, складається акт, в якому вказано, що Вам дадуть незначну знижку (1%), але ломбард має право забрати машину на третій день прострочки. Знижка незначна, а ризик втратити машину значно збільшується. Таким ломбардам не варто довіряти.

Щоб уникнути такої ситуації, слід звертатись до установи, яка на ринку декілька років та має чисту репутацію. Автоломбард «Аверс» гарантує Вам прозорі умови кредитування, без прихованих платежів та комісій. Оформлення кредиту займає не більше двох годин. Ми знаходимось на ринку, вже 6 років та нам важлива наша репутація. Навіть, якщо ви не встигнете погасити кредит вчасно, ми підемо Вам на зустріч і будемо чекати стільки, скільки знадобиться. Ми орієнтуємось на довготривалу співпрацю та цінуємо кожного клієнта.

Заключення

Отже, при виборі автоломбарду слід бути обережними. Яскрава реклама з низькою відсотковою ставкою, може бути «пилом в очі». Свою машину, слід довіряти установам, які провели декілька років на ринку та мають позитивну репутацію.

В нас можна отримати: