українськарусский
Кредит під заставу Антикваріату Ювелірні вироби Нерухомість Техніка Кредит під заставу годинників Автоломбард
Ми відкриті до співпраці

Франчайзинг Ломбард «Аверс»

 Франчайзинг від ломбард "Аверс"

За останні роки, ломбардна діяльність, стає все популярніша, в Україні. Причиною цього являється потреба людей у отриманні швидких та короткочасних кредитів. Так як, в банках така процедура є ускладненою, цю нішу зайняли ломбарди.

Завдяки високій рентабельності та малому часу окупності, ломбардний бізнес є дуже популярний. Але щоб відкрити власну установу, потрібно затратити багато часу, енергії та грошей. Без досвіду та солідного стартового капіталу, створити власний бізнес, вкрай, складно. Крім того на ведення бухгалтерії та юридичний супровід Ви витратите значну суму зароблених грошей.

Ломбард «Аверс» пропонує, для Вас, вигідну франшизу. Разом із нами ви побудуєте рентабельний бізнес, який почне приносити прибуток, вже за перший рік роботи.

Чому саме «Аверс»

Вам не прийдеться витрачати гроші на навчання, оформлення документів, бухгалтерію та юристів. Ми будемо вести Вашу бухгалтерію та займатись юридичними питаннями. Вам не доведеться вникати у звітність та законодавство. Замість цього, Ви зможете сконцентруватись на розвитку Вашого бізнесу. З нами, Ви економите свій час та гроші.

Ви будете працювати за готовою бізнес-моделлю. Враховуючи наш досвід та поради, Ви мінімізуєте ризики. Ми зацікавлені в успішності Вашого ломбарду.

Це легше та вигідніше ніж працювати на когось. Докладаючи, мінімум зусиль,Ви зможете побудувати власний бізнес, який буде приносити Вам стабільний прибуток. Вже протягом 7-10 місяців, ломбард окупиться та буде приносити Вам чистий дохід.

Вам не потрібен досвід роботи та володіння спеціальними знаннями чи навичками. Все що Вам потрібно – це бажання заробляти гроші. Наші експерти навчать Вас ефективно керувати ввідділенням, та будуть консультувати на протязі всього часу роботи.

Підтримка 7 днів на тиждень. По всім питанням, які будуть виникати в процесі роботи, ви можете звернутись до наших експертів.

Стартовий, одноразовий, внесок складає 14000 грн, та йде на:

  • Навчання по оцінці ювелірних виробів та техніки для Вас та Ваших працівників.
  • Навчання по роботі у програмі PawnExpert.
  • Консультації та поради щодо відкриття та роботи ломбарду.
  • Координація, щодо законодавства України

Щомісячний платіж, по франчайзингу, складає 2000 грн, та йде на:

  • Бухгалтерський супровід.
  • Юридичний супровід.
  • Консультації з експертами.
  • Постійна технічна підтримка та допомога працівникам.
  • Фінансовий моніторинг

Можлива співпраця по Автоломбарду 

Для консультацій телефонуйте за номером 093-661-22-03 

Також, пропонуємо прочитати статтю "Як відкрити ломбард"